setarehasl-brand-mainpage-photos1-min
تنوع در رایحه و بو

فقط با اسپری های ستاره اصل

ستاره اصل برندی برای عرضه محصولات بهداشتی و زیبایی 

+10

تنوع بو در اسپری های هوا

25+

با رایحه های جذاب 

12+

تنوع بو در اسپری های بدن

3

رایحه دلپذیر برای افشانه های یوموش

با مفاهیم زیبایی آشنا شوید

محصولات زیبایی و بهداشتی ستاره اصل

با انواع خوشبو‌ کننده‌ های بدن و روش‌های استفاده از آنها آشنا شوید

خوشبوکننده‌ ها یا ضدعرق‌ ها

به‌طور کلی، خوشبوکننده‌ها، ترکیباتی از روغن‌های معطر، اسانس و الکل در خود دارند که همراه با ترکیبات آنتی‌باکتریال، باعث جلوگیری از بوی بد در بدن و ایجاد بوی خوب می‌شوند، اما ضدعرق‌ها علاوه‌بر اینکه ترکیبات خوشبوکننده‌ها را در خودشان دارند، با استفاده از آلومینیوم، باعث جلوگیری از تعریق بدن می‌شوند و در حالت عادی، حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد عرق بدن را کاهش می‌دهند. درواقع کار خوشبوکننده‌ها این است که صرفا بوی خوبی به شما ببخشند و درعوض ضدتعریق‌ها، با کنترل میزان تعریق‌تان، از ایجاد بوی بد در بدن جلوگیری می‌کنند. یعنی هر ضدعرقی یک خوشبوکننده است، اما هر خوشبوکننده‌ای لزوما ضد تعریق نیست. 

بادی اسپری

این دسته از خوشبوکننده‌ها، به صورت نقطه‌های محدودی به بدن اسپری می‌شوند و بوی خوبی به بدن شما می‌دهند. بادی اسپری‌ها بر پایه اسانس ادوتویلت ساخته می‌شوند و شرکت‌های تولیدکننده‌ این دئودورانت‌ها، از بسیاری از ادوتویلت‌های معروف، بادی‌اسپری آن‌ها را ساخته‌اند.

بادی اسپلش

بادی اسپلش‌ها، که بسیار به بادی اسپری‌ها نزدیک هستند، به‌خاطر نوع پخش شدنشان در بدن و میزان اسانس به‌کاررفته در فرمول‌شان، با بادی‌اسپری‌ها تفاوت دارند. بادی‌اسپلش‌ها، با هر پاف، میزان بیشتری از مواد خوشبو کننده را در محدوده وسیع‌تری از بدن پخش می‌کنند و بوی آن‌ها یک سطح از بادی اسپری‌ها غلیظ‌تر است. بادی اسپلش، در فرم‌های مختلفی مانند شاینی (براق)، دوفاز (دارای روغن‌های خوشبو) و ساده عرضه می‌شوند.

لوسیون و روغن‌های خوشبوکننده‌

اگر پوست خشکی دارید، حتما تجربه کرده‌اید که بوی عطرها و اسانس‌ها، کمتر روی پوست‌تان ماندگاری دارند. راه‌حل شما، استفاده از روغن‌ها و لوسیون‌های خوشبوکننده است. این دسته از خوشبوکننده‌ها، علاوه بر چرب کردن و آبرسانی به پوست‌تان، رایحه بسیار خوشی هم به بدن‌تان می‌بخشند. اگر پوست چربی دارید هم نگران نباشید. لوسیون‌های آب‌پایه، یا همان لوسیون‌هایی که برپایه آب ساخته شده‌اند و فاقد چربی هستند گزینه مناسبی برای آبرسانی و خوشبوکنندگی بدن شما خواهند بود.

مقالات مرتبط با بهداشت محیطی و فردی

هر آنچه برای داشتن طرفداران تان لازم دارید