درباره ما

ImageImage

به سایت ما خوش آمدید

تاریخچه:

این شرکت تولیدی به صورت یک واحدتولیدی کوچک توسط جد بزرگ خاندان پایه ریزی شد، بعد هم توسط پسر ایشان کار ادامه داده شد و فعلا کار به صورت شرکت در حال اداره شدن می باشد و ۳ نسل این خانواده در این امر مشغول کار می باشند.
دامنه تولید این واحد د اول محدود به تولید یک نوع واکس با مواد بسیار ساده فقط به عنوان پوشش دهنده چرم بوده است. در قدم بعدی نوع مواد استفاده شده بصورتی انتخاب شه است که علاوه بر افزایش پوشش دهندگی، براقیت و نرمی چرم را شامل شود.
با تغییر نوع استفاده از محصولات چرمی و تقاضای استفاده آسان از نوع پوشش دهنده های چرمی با برنامه ریزی بسیار دقیق مطالعاتی روی انواع پوشش دهنده ها در محیط های آبی و آلی انجام شد که منجر به تولید انواع واکس مایع، براق کننده، تغییر رنگ، خمیری و انواع مواد اولیه پوششی چرم در حین فرآوری چرم شده است.
در سالهای بعد با دایر کردن بخش های جانبی تولید قوطی سعی در فراهم نمودن نیازهای جانبی به صورت پشتوانه تولید بوده است. این واحد تولیدی با جهت گیری تولید قوطی های فلزی خود با بناگذاری واحد مستقلی به صورت طراحی قالب، ساخت قالب اقدام نموده است.
با دایر کردن واحد تراشکاری توانسته است نیازهای خود را به صورت کامل در زمینه ساخت هر گونه قالب آهنی مرتفع نمایدو با توسعه بخش پرسکاری و متعلقات آن تمام نیازهای خود را بر طرف نماید. همچنین با طراحی و ساخت دستگاههای مرتبط با تولید واکس در واحد تراشکاری و قالب سازی توانسته به صورت خودکفا نیازهای خود را برآورده سازد.
با توجه به اهمیت فعالیتها و نیاز به هماهنگی در کارها این واحد تولیدی در سال ۱۳۷۰ به صورت یک شرکت سهامی خاص فعالیتها خود را ساماندهی کرده است.
با توجه به اهمیت فعالیتها و نیاز به هماهنگی در کارها این واحد تولیدی در سال به صورت یک شرکت سهامی خاص فعالیتها خود را ساماندهی کرده است تا بتواند از لحاظ جایگزینی قانون نیز به صورت استوار در زمینه ارزیابی فعالیتهای خود و استحکام بخشیدن به سابقه خود قدم بردارد.
این واحد تولیدی به علت وابستگی با صنایع چرم با تولید محصول گوناگون مثل لباس. کیف. کفش و انواع وسایل اداری و … خط مشی خود را در راستای محصولات جنبی این صنعت بصورت زمانبندی قرارداده است.
ارتقاء بخشیدن به محصولات با استفاده از مواد بهتر و انتخاب فرمولاسیون مناسبتر جمع آوری و توجه به نظرات مصرف کنندگان جهت هماهنگی تولید با مصرف جمع آوری محصولات مشابه خارجی جهت بدست آوردن کیفیت برتر، مکاتبات و هماهنگی با بخشهای علمی کشور جهت بالا بردن سطح معلومات کاربردی جزء خط مشی های کلی شرکت می باشد. اهدافی را که شرکت در برنامه کاری خود قرارداده است میتوان تحقیقات در زمینه تولید چسب انواع لاستیک و رزین فرآوری و تصفیه مواد نفتی (پارافین و ساخت انواع رنگها) نام برد

چرا ما را انتخاب میکنید

چون جنس خوب و سابقه را مرغوبیت میدانید

نمایی از تمامی محصولات

چون که با گردآوری گروهی از متخصصان و  مهندسین زبده از دیر باز سعی نموده ایم که محصولات خود را برای  هم میهنان عزیز  طراحی و سازگار کنیم تا از هدر رفت سرمایه و  آسایش آنان جلوگیری کنیم و به بدین سان ما را تمامی محصولات با کیفیت ما را در تمامی فروشگاههای کشور مشاهده میفرمائید.

چرا ما متفاوتیم

  • دقت و نظارت 90%
  • حس محیطی شاداب 90%
  • مدیریت 80%
  • فروش و پشتیبانی 80%

تصاویر موسسین و مدیران

Image
محمد حسین نژاد عبدی

مسئول تولید و کنترل کیفی

----------

Image
مهدی حسین نژاد عبدی

مدیر عامل

----------

Image
محمدعلی حسین نژاد عبدی

نایب رئیس هیات مدیره و مدیر بازرگانی و فروش

Image
حسن حسین نژاد عبدی

موسس و رئیس هیات مدیره

----------

Image
علی زارعی

مدیر هلدینگ در روسیه

Image
آنا سرژنوا

مدیر دفتر در روسیه